SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
jap banes me qira te interexi ne fushkosov
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
89593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira, e cila gjindet ne ne rrugen Prishtine-Fushkosove, tek INTEREX-i-Pran univerzitetit AAB. Banesa gjindet ne katin e 6, ashensori punon, eshte e mobiluar ne teresi me mobilje shume te mira dhe ka kete renditje:

a.-sallon
b.-kuzhine
c. dy dhoma gjumi
d.-banjo
e.-koridor
f.-teras
045606661
Informata rreth publikuesit
ri-lindi
045606661
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »