SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Objekt 1200m2 me qira në lagjen Emshir.
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:54
Madhësia :
1200 m²
ID e produktit :
89602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt 1200m2 me qira në lagjen Emshir.
Objekti gjendet në lagjen Emshir, 100m larg Hotel Garden.
Objekti është I përshtatshëm për shumë veprimtari biznesi ose për depo.
Gjitashtu në objekt janë edhe 8 banesa me nga 100m2 secili të cilat kan nga 2 dhoma gjumi dhe nga 1 sallon gjiashtu që lëshohen me qira.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »