SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
89606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Qender te Prizerenit ne kompleksin banesor "Euro Center", Banesa ka siperfaqe: 95m2 posedon Ashensor, ka 3 dhoma,kuzhin dhe banio . qmim shum i arsyshem .

Numrat Kontaktues :049122926
: 044122926
Informata rreth publikuesit
Genc
Prizren
049122926
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »