SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE LAGJE SPITALI-NGAT HOXHES^
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
89610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne lagje te spitalit me saktesisht te ndertesa ‘ADK’- prane banesave te Hoxhes. Banesa gjindet ne katin e 1, ka 80mk, eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje;

a.-sallon
b.-kuzhine
c.-dy dhoma gjumi
d.- banjo
e.-terasa
f.-korridori

Banesa leshohet vetem per familijar ose punetore, jo studenta/e…

Cmimi eshte 240

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
045 519 555 (viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
O.isl.44
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »