SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 10ari truall ne lagjen Veternik
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor
ID e produktit :
89611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 10 ari toke ne lagjen Veternik, perballe Gorenjes, 100metra prej rruges kryesore. Ne truall gjinden dy objekte, njera eshte depo me keto dimensione 14x5 metra dhe nje zyre e vogel. Trualli ka forme katrore perafersisht 33x33 metra, eshte vend shume i pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesi, ka infrastrukture te rregullt, ujin me kanalizim, rrymen, internetin.
Qmimi eshte 25.000 euro per ari.qmimi diskutohet
Pranohet edhe ndrrim me banese ne Prishtine.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »