SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me qera banesen tredhomeshe ne bregun e diellit II. te ban
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '15
ID e produktit :
89615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen tredhomeshe ne bregun e diellit II. te banesat e bardha. Banesa eshte e komplet e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Ka dy dhoma gjumi , sallon , kuzhine , dy banjo , dy ballkona. Leshohet vetem per familjare dhe te huaj. Qmimi 250 Euro/muaj.
Per informata drejtohuni ne nr. tel 049 492 165
Informata rreth publikuesit
Vehbi
Prishtinë
049 492 165
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »