SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje
Çmimi :
€66,750.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
89631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banes ne prishtin lagje spitaltDy dhoma gjumi dhe salloni 89 meter katror. Shum e ndertume mir
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sylaa
Ulm, Germany
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »