SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa Ne Qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
89637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Adresa: Rruga UÇK Kompleksi QAFA B2/24 (Jam pronari nuk jam agjension)

- Banesa ka:
Sallon, kushin+trapezari, dhome gjumi, banjo+wc, ballkon, koridor, bodrum.
- Dokumentacioni i rregullt.
- Kati i 6 (punojnë dy liftat jane te rinje me kartel ne hyrje dhe ne lift vetem banoret qe posedojn kartel) Hapsira neto 55m² (ne metra katror nuk jane llogaritur muret eshte llogaritur hapsira e paster e baneses) Hapsira neto.
- Nxemje qendrore nga TERMO-KOS.
- Banesa blersit i dorzohet me faktura 0.00.

Nr:+37745601775 Viber:+37745601775
Informata rreth publikuesit
Luann
Shkup [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »