SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes shtepine ne lagjen 38-1 me 6 ari oborr.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '15
ID e produktit :
89643
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepine ne lagjen 38-1 me 6 ari oborr. Shtepia eshte dy kateshe e gjysme.

Ka 280 m2 siperfaqe banimi.

Pese dhoma gjumi

Sallon/ dhome dite te madh 60 m2

Tri banjo.

Kati i trete/gjysemkati ka banjo dhe kuzhine te vogel

Garazhe.

Nxemja qendrore me pelet

Pusi i lidhur me sistemin e ujit

Shtepia dhe interieri jane te punuara me kualitet te larte.

Oborri i rregulluar me gjelberim. Per rreth oborrit pisha. Ne oborr gjenden 16 trupa peme te ndryshme .

Cmimi 280.000 EuroNuk jam i interesuar per asnje lloj kombinimi me nderrime!Te interesuarit te lajmerohen ne tel 049 49 21 65
Informata rreth publikuesit
Vehbi
Prishtinë
049 492 165
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »