SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN banesat dhe lokalet afariste në Komunën e Drenasit
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
89668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat dhe lokalet afariste në Komune e Drenasit të ndërtuara nga ndërmarrja "Kulla Com" Shpk,
Banesat fillojne prej 82.89m2 deri tek 195.99m2 deri tek ( ka 1, 2 dhe 3 dhomëshe) fillojnë prej katit të I e deri tek i IX si dhe
Lokale fillojnë prej 48m2 deri në 120m2, ka në përdhesë si dhe në katin e I
Banesat dhe lokalet kanë rryme, uje 24/7, ashensor. si dhe është me leje ndërtimi.
Cmimet fillojne: për banesa prej 400euro deri tek 560euro/m2, ndërsa Lokalet prej 600euro deri tek 1,500euro

Për informata me të hollesishme na kontaktoni në: 044/986-908 ose në e-Mail: agjencionivatra@gmail.com
Agjencioni "Vatra" Shpk ka edhe zyren në rrugen "Fehmi dhe Xhevë Lladrovci" - Drenas

JU MIRËPRESIM
Informata rreth publikuesit
Agjencioni VATRA
Drenas
044821820
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »