SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
Viti i ndërtimit :
2015
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi
ID e produktit :
89682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ka 180 m2 ,ka 5 dhoma ,2 banjo ,2 korridore ,4 ballkona dhe 400 m2 oborr i rrethuar me gjysemmuri ,me infrastruktur komplete me uje ,rryme ,kanalizim dhe Nxemje Qendrore ,me Termoizolim 10 cm ,fasat me kualitet te lart me dritare te plastikes 8cm
Informata rreth publikuesit
Bujar
Gjilan
044244242
Rruga Hoxhe lipovica Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »