SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia me qmim shume te lire (Kodi 102/15)
Çmimi :
€73,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
89828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ne Shitje gjendet ne Gjilan,esht 130 m2 ka3 ari, shtepia esht dy kat ,kati i par ka nje podrum,nje sallon dhe dy banjo,dhe nje terras,ndersa ne katin e dyt i ka 3 dhoma gjumi dhe nje terras, shtepia esht ne gjendje te mir per banim dhe esht e mobiluar,po ashtu ka ujesjells bunar interent,shtepia i ploteson te gjitha kushtet qe i nevojiten nje shtepie
per me shum informata na kontaktoni ne keta nr;
049217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne ne email add
jeti-shpk@hotmail,com

ju mirpresim;Agjensioni Jeti Shpk
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »