SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia me sipërfaqe 200 m2 - Gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '15
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
89830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia me sipërfaqe 200 m2 dhe 5 ari truall. Shtëpia gjendet në rrugën e Malishevës (Kufcë e ultë) dhe përfshihet në planin urbanistik "Livadhet e Arapit". Çmimi sipas marrëveshjes. Mund të na kontaktoni në numrin +377 44 175 397
Informata rreth publikuesit
Beqir
Gjilan
+37744175397
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »