SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Truall prej 9,40,ari ne Prishtine (Kodi 135)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik
Madhësia :
940 m²
ID e produktit :
89831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli ne shitje eshte 9ari e 40metra,jan afer busina petrol,jan te pershtatme per ndertim te ndonje objekti ,esht nje vendi i qet dhe adekuat per zgjedhje e te jetuarit,qmimi sipas marrveshjes
per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr tel;
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Agjensioni Jeti shpk ju ofron zgjedhje
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »