SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 50 ari truall urgjentish ( Kodi 108/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
ID e produktit :
89836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli ne shitje gjenden ne mes gjilani dhe livoqit te ult,trualli esht 50 ari,mund te perdoret per ndertime te larta per buqesi, ose per ndonje ndertim te lagjes,infrastruktura esht e nivelit te lart,qmimi sipas marrveshjes,

per ma shum informata mund te na lajmroni ne keta nr tel;
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Agjensioni -JETI SHPK-ben blerjen,shitjen,dhe ndermjeson ne shitblerjen e patundshmeris,si psh Shtepive,Banesav,Lokaleve,tokave,Qerave etj
Zyra per patundshmeri -JETI SHPK- ka nje koh te gjat se merret me ket veprimtari,i kem njerz profsionalne menaxhimin e shitblerjes se patundshmeris
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »