SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet Lokali me qera lagja Dafina
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '15
ID e produktit :
90140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qera ne Lagjen Dafina kodra e diellit 2Lokali eshte i gatshem per perdorim si depo dhe si administrathapsira e mbrendeshme 71m2 hapsire e jashtem(vendparkim)per 3veturaLokali gjendet ne Lagjen Kompleksi DafinaLokali lirohet me date 01.08.2015Pagesa duhet te behet nje muaj avans.
Informata rreth publikuesit
besim
Prishtinë
044180099
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »