SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa ne chelsea point, Mati
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '15
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Pushimore, Kopsht, Shteg në Oborr
ID e produktit :
90149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa ne chelsea point, lagjia e spitalit. ndertim i kualitetit te larte . hapesira ka 60m2, kati 4:
-dhome dite + kuzhina
- dhome gjumi
-banjo
- ballkon

ka flete poseduese dhe bartja behet menjehere ne kadaster.
cmimi tejetbi volitshem:43000 i padiskutueshem

tel:044 173 593 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rezidenca
Prishtinë
044 165 616
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »