SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
agjencioni home-v.i.p-a ka ne shitje 6 troje ne lagjen istitut kokretisht afer EKCIMO Marketit perball pumpes AL petroll trojet fillojn nga 5ha
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
200 m²
Viti i ndërtimit :
2009
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
9016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
agjencioni home-v.i.p-a ka ne shitje 6 troje ne lagjen istitut kokretisht afer EKCIMO Marketit perball pumpes AL petroll trojet fillojn nga 5 ari deri ne 10 ari ka troje me shtepija dhe vetem troje me qmime shum te volitshm andaj ju ftojm te na kontaktoni ne tl 0038649699964 ne gjdo koh perkthimi i menjehershem
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
PEJ -ISTITUT [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »