SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRUALLI 8 ARI NE SOFALI ME INFRASTRUKTURË KOMPLETE ```
Çmimi :
€18,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:52
ID e produktit :
90162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TRUALLI 8 ARI NE SOFALI KA INFRASTRUKTURË KOMPLETE DHE LEJOHET NDËRTIMI. RRUGA 7M GJËRSI. TRUALLI KA NJË POZITË TË VEÇANT PËR NDËRTIM BANIM. ÇMIMI: 18 MIJË EURO PËR ARI.
QE DONI ME VIZITU TRUALLIN APO EDHE ME U TAKU, ME KONTAKTONI.
SIPERFAQJA E TRUALLIT: 8 ARI.
ÇMIMI: 18000EURO/ ARI.


Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »