SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPIA 390M2 ME 8 ARI NE SOFALI ```
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:44
ID e produktit :
90163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHPIJA ËSHTË ME LEJE NDËRTIMI, 390M2, TRUALLI 8 ARI. SHPIJA E KA TË PËRFUNDUAR NDËRTIMIN E VRAZHDË. KA INFRASTRUKTURË KOMPLETE DHE RRUGË ME 7M GJËRSI. ÇMIMI: 220 MIJË EURO.
SIPERFAQJA E TRUALLIT: 8 ARI.
ÇMIMI: 220,000€.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »