SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DY SHTEPI NE TOKEN PREJ SIPERFAQES 500 M2 ```
Çmimi :
€190,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:21
ID e produktit :
90164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN DY SHTEPI NE TOKEN PREJ SIPERFAQES 500 M2 (5 ARI ). QE TE DY SHTEPIT JANE NE NJE PARCELL.
- NJERA SHTEPI KOMPLET E RE - INFRASTRUKTUR MODERNE NDERTUAR PARA 3 VJETE ME PROJEKT AUSTRIAK/GJERMAN. SHTEPIA ESHTE P+1 DHE KA SIPERFAQE PREJ 220 M2 E NDERTUAR ME KUALITET SHUME TE LARTE. SHTEPIA POSEDON 4 DHOMA TE FJETJES , 2 BANJO , SALLON , KUZHINE ME TREPEZARI DHE 2 DEPO. SHTEPIA KA UJE 24 ORE E CILA ESHTE E LIDHUR ME PUSIN , KA NXEMJE QENDRORE , CASJE NE KANALIZIM DHE UJESJELLES , SISTEM KABLLOVIK DHE KA KOPSHTIN.
- SHTEPIA E DYTE (VILLA) ESHTE NDERTIM I VJETER DHE ESHTE KOMPLET E RENOVUAR TERSISHT NGA DRITARET DERI TEK BANJO. SHTEPIA KA 125 M DHE POSEDON 2 DHOMA GJUMI NE KATIN E PARE DHE NE PERDHES POSEDON DHOMEN E DITES ME KUZHINE DHE BANJO , SI DHE PODRUMIN PREJ 25 M2. *** TOTALI I SIPERFAQES PER TE DY SHTEPIAT ESHTE 345 M2
LOKACIONI I PRONES ESHTE PERBALLE SPITALIT AMERIKAN NE HYRJE TE GRAQANICES ( 50 M NGA RRUGA KRYESORE PRISHTINE -GJILAN ME RRUGEN ANESORE TE NDERTUAR NGA KOMUNA E PRISHTINES). VETEM 7 KM NGA QENDRA E PRISHTINES. PRONA ESHTE NE NJE LOKACION SHUME ATRAKTIVE DHE SHUME TE SIGURTE DHE TE QETE PER TE JETUAR ,
PER ME SHUME DETALE NA KONTAKTONI PERMES E MAIL APO TELEFONIT.
ÇMIMI EUR 190,000 ( I NEGOCIUSHEM).


Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »