SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NË LAGJEN E DODONËS AFËR TOKBAHQES ```
Çmimi :
€670.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:24
ID e produktit :
90169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES BANESËN NË LAGJEN E DODONËS AFËR TOKBAHQES (RRUGA ISMAIL DUMOSHI) TE SHKOLLA FILLORE GJERGJ FISHTA.
BANESA ËSHTË NDËRTIM I RI DHE POSEDON SALLONIN ME KUZHINË, DY DHOMA GJUMI DHE BALLKON.
GJENDET NË KATIN E 6 ( KATI I FUNDIT) SI DHE KA MUNDËSI SHFRYTËZIMI I KULMIT PASI QË KA HAPËSIRË TË NJËJTË ME BANESËN.
BANESA ËSHTË E MBAJTUR NË GJENDJE SHUMË TË MIRË, DHE VEND IDEAL PËR BANIM (ORIENTIM NGA GËRMIA – JUGLINDJE).
BANESA NUK POSEDON LIFT (ASHENSOR) DHE SHITET DREJTEPERDREJT NGA PRONARI.

ÇMIMI I BANESËS ËSHTË 670 EURO/M2


Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »