SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dyqanet se bashku me shtepi mbrapa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '15
ID e produktit :
90175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dyqanet 120m² + podrum 100m² + shtepia mbrapa dyqanit me 1.5 ari truall. Dyqanet dhe shtepia gjenden ne rrugen "Ahmet Selaci" (ne mes te shkollave "Ismajl Qemajli" dhe "Musa Hoti".
Te interesuarit te kontaktojne ne keto numra te telefonit: 044-933-539 dhe 049-139-456.
Informata rreth publikuesit
bashkim
Mitrovicë
049139456
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »