SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Shtepi me qira ne Rr.Bajram Kelmendi.
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
ID e produktit :
90182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Shtepi me qira ne Rr.Bajram Kelmendi.
*Pershkrimi i shtepise:
-Shtepija eshte 3-kateshe
-Renditja Kati I-re:sallon me kuzhine dhe banjo.
-Kati II-te:3 dhoma gjumi ballkon dhe banjo.
-Kati III-te:dhome gjumi.
-Shtepia posedon rezervuar prej 2000 L.
-Cmimi:700 €
Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Bajram Kelmendi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »