SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Banes me qira ne Dardani mbi kuriz.(banesat e gjelberta)
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
90183
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Banes me qira ne Dardani mbi kuriz.(banesat e gjelberta)
*Pershkrimi i baneses:
-Siperfaqja:120 m²
-Kati:III-te,banesa eshte me nivele dhe posedon 3 kate.
-Renditja:3 dhoma gjumi,sallon,kuzhin me trepezari,ballkon dhe 2 banjo.
-Cmimi:400 €
Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »