SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka në zonë bregetare Fier Shqipëri.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '15
Madhësia :
10800 m²
ID e produktit :
90188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo tokë ndodhet 5 km larg bregdetit, gjithashtu eshte 2 km afër Apollonis, Muzeut Arkeologjik Fier. Sipërfaqet të cilat janë në shitje jane si me poshte:
1) Sipërfaqja me 2535 m2 dhe pjesa 2000 m2 që janë ngjitur me rrugën kushtojnë 15 Euro m2
2) Toka me sipërfaqe 10800 m2 kushton 15 Euro m2 ndodhet 10 m larg rrugës. gjithashtu në krye të saj ndodhet rrethrrutullimi i rrugës që të lidh me Detë dhe me Muzeun e Apollonisë.
Toka eshte me çertifikata pronësie të rregullta.
Te interesuarit te kontaktojne agustinmiraka@hotmail.com Cel 0682666140
Informata rreth publikuesit
agustinmiraka
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »