SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Chelsea Point/Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
90203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne kompleksin e Chelsea Point ne Prishtine, Lagjja e Spitalit.
Banesa eshte 65m2:
- te gjitha mobiliet dhe paisjet e reja
- Garazha private
- kati perdhese me dalje ne pllato private
- uje 24/7
- mirembajtje 24/7
- sigurimi 24/7
- kopshti per femije
- hapsira publike me gjelberim
Te gjithe te interesuarit mund te me kontaktoni ne facebook ose ne mob 049 722 909
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »