SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes shtepi ne Hajvali
Çmimi :
€185,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
370 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
90204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepine ne Hajvali, me lokacion shume te mire. 370 m2, 6 ari , 2 kuzhine,4 dhoma te medha gjumi, sallon te madh 2 banjo, bodrum. Oborr i rrethuar me gur te kualitetit te lart dhe me pishe, lagje e qete dhe e sigurt, dhe e ndriquar, qasja e lehte ne qytet. Afer shtepise jane 5 ari oborr ne shitje nga njejti pronar, cimimi total 240 000 eur.
Informata rreth publikuesit
Dafina
Prishtinë
044120818
Oda, Hajvali, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »