SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa afer Postes ne qender te Gjakoves . Banesa ka ket
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '15
ID e produktit :
90239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa afer Postes ne qender te Gjakoves .Banesa ka kete renditje: 3 dhoma me 3 ballkona , kuzhin me shpajz , banjo dhe koridor. Eshte ndertim i vjeter ,Lindje -Perendim ka parking.Per informata lajmerohuni ne : 044 749 684, 044 407 245 ,dhe

tel apo viber +386(0)49 585 004 ; +386(0)49 277 639 apo ne e mail: m_dukagjin@hotmail.comqmimi i negociushem (urgjent)
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Gjakovë
049277639
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »