SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA DYDHOMESHE NE QENDREN E NGUSHTE TE PRISHTINES ```
Çmimi :
€117,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:37
ID e produktit :
90248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA DYDHOMËSHE NE QENDREN E NGUSHTË TE PRISHTINËS.BANESA ËSHTË NDËRTIM I VJETËR,KA SIPËRFAQE NETO PREJ 65 M² PLUS BALLKON/TERASË 10 M² DHE ESHTE NË KATIN E 4-TË.
BANESA NDODHET NË VENDIN ME TE QETE TE PRISHTINES DHE KA NJË PAMJE FANTASTIKE TË QENDRËS SË PRISHTINËS NGA BALLKONI/TERASA.
BANESA KA KETE RENDITJE : SALLON TË MADH; KUZHINË ME TRAPEZARI;DHOMË GJUMI;KORIDOR TË GJATË;BANJO DHE BALLKON/TERASË PËRGJATË GJITHË BANESËS.
LIFTI PUNON GJITHËMONË, QASJE NË PARKINGUN DHE NË HYRJEN E NDËRTESËS KANË VETËM BANORËT PËRMES KARTELAVE ELEKTRONIKE.
BANESA ËSHTË E RINOVUAR DHE KA DOKUMENTACION TË RREGULLT (PRONARI I PARË).

ÇMIMI: 117.000 € (1800 € PER M²)

KJO BANESE NE QENDREN E NGUSHTE TE PRISHTINES NDERROHET ME 3 BANESA NDERTIME TE REJA NE LAGJE TJERA TE PRISHTINES ( MATI 1,KALABRIA,PEJTON,LAKRISHTE ETJ )


Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »