SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRUALLI 11.44 ARI NË LAGJEN SOFALI-PRISHTINË ```
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:08
ID e produktit :
90251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET TRUALLI 11.44 ARI NË LAGJEN SOFALI-PRISHTINË‏.
TRUALLI KA INFRASTRUKTURË KOMPLETE DHE LEJOHET NDËRTIMI. TRUALLI KA NJË POZITË TË VEÇANT PËR NDËRTIM BANIM.

ÇMIMI: 14 MIJË EURO PËR ARI.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »