SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOKA NE SLIVOVE 5 HEKTAR E 25 ARI TE BADOFCI ```
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:44
ID e produktit :
90252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TOKA NE SLIVOVE TE CILEN E KAM NE SHITJE POASHTU ME MUNDESI NDERRIMI ME BANES.VENDNDODHJA E TOKES ESHTE PASI KALOHET BADOFCI NE ANEN E MAJTE,SAKTESISHT RRUGES PER GJILAN ESHTE NJE RESTAURANT "NAZI" PERBALL KETIJ RESTAURANTI ESHTE KTHESA MAJTAS KU SHIHET NJE RRUGE E ASFALLTUAR DHE PAS 2 KM GJENDET TOKA(ME VETUR 2 MINUTA LARG RRUGES KRYESORE),NDERSA NGA PRISHTINA KA 25-30 MINUTA MAKSIMALISHT.MADHESIA E TOKES ESHTE 5 HEKTAR E 25 ARI PREJ TE CILAVE AFERSISHT 2 HEKTAR JANE TOKE BUJQESORE,NDERSA 3 HEKTAR JANE MAL I VOGEL DHE I RRALLE I CILI VARESISHT NGA VEPRIMTARIA MUND TE PREHET KU MUND TE SHIHET EDHE NE FOTO.POZITA E TOKES ESHTE JASHTEZAKONISHT E MIRE MUND TE SHIHET EDHE NE KOPJEN E PLANIT.DOKUMENTACIONI ESHTE NE RREGULL DHE NUK KA PROBLEM NUK ESHTE TOKE E PRIVATIZUAR.

CMIMI I TOKES ESHTE 200 EURO PER ARI NE TOTAL 105,000 EURO.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »