SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRUALLI 6 ARI NË LAGJEN SOFALI-PRISHTINË ```
Çmimi :
€18,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:44
ID e produktit :
90253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET TRUALLI 6 ARI NË LAGJEN SOFALI-PRISHTINË‏. TRUALLI KA INFRASTRUKTURË KOMPLETE DHE LEJOHET NDËRTIMI. RRUGA 7M GJËRSI. TRUALLI KA NJË POZITË TË VEÇANT PËR NDËRTIM BANIM.

ÇMIMI: 18 MIJË EURO PËR ARI.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »