SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOKE 115 ARI GJENDET AFER KRYQIT LIPJAN JANJEVE ```
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:56
ID e produktit :
90255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TOKE 115 ARI GJENDET NE MAGJISTRALEN PRISHTIN FERIZAJ AFER KRYQIT LIPJAN JANJEV MBRAPA LULISHTES ,LABI, AFER 230 METRA. AFER MOTEL BEKA DHE RRUGA ESHTE ME KADASTER.

SIPERFAQJA E TOKES: 115 ARI

ÇMIMI: 900EURO/ ARI.


Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »