SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
400 m²
Viti i ndërtimit :
2007
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
90263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1-TERASA (150 m2)
2-KATI I PARË POSEDON (135m2),Sallon,2 dhoma gjumi,kuzhinë,para banjo dhe banjo,koridor,2 ballkona.
3-KATI I DYTË POSEDON,(135m2)Sallon,3 dhoma gjumi,2 banjo,3 ballkona,koridor.
4-BODRUMI POSEDON,(135m2)Garazh për dy automjete,kuzhinë,para banjo dhe banjo,dhomë për nxemje
qendrore dhe hapsirë te mjaftueshme per sende tjera.
5-OBORRI ka 4.5ARI
6-Shtepia ka leje ndertimi
7-Shtepia ka thithse qendrore,nxemjen qendrore me pelet,rezervar uji,rezervar nafte,bojler qendror.

Adresa;Bregu i diellit,(shtepia gjiindet 300 met , perball banesav te bardha),rr.Ndue Perleshi Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Toni
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »