SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese apartman plazhi ne Vlore.shqiperi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
90279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose jepet me qera banese shume e bukur pjese e residences "Riviera Blu" afer ujit te ftohte perballe kompleksit Liro ndryshe zona e Kalase.
E gjitha me pamje mahnitese nga deti Jon perfshire te gjitha dhomat me kondicioner.
Apartament eshte 1+1 ndodhet nje nje pallat te perfunduar me security 24h,pjese e residences Riviera Blu,e kompletuar me dhome gjumi,dhome ndejtje,kuzhine moderne dhe funksionale.
Ashensor,uje dhe drita 24h.

Çmimi i diskutueshem jepet per me qera ose per shitje.
Informata rreth publikuesit
lori
Prishtinë
068200520
vlore,shqiperi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »