SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Da Vinci Real Estate Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
90313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni 'Da Vinci' Prishtine mundeson qiradhenje dhe qiramarrje te banesave, shtepive, lokaleve, etj... ne: Ulpiané Dardani Emshir Lagje e Spitalit Bregu i Diellit Lagje e Muhaxhereve Sllovenia Sportit Aktash Qender Mati 1 Areberi ( Dragodan ) Banesat duhet te jene te pa ose te mobiluara me kete renditje: Sallon, kuzhiné, nje ose me shume dhoma gjumi, banjo, ballkon, etj... Banesat leshohen kryesisht per familjar, qifte, nderkombetar etj... Kontakti:Da Vinci Real Estate
Rruga Tringe Smajli nr. 16,
(perballe SwissDiamond)
Tel: 045 951358
Viber: 049 882380
davinciprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »