SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera ne Lagjen Nderkombtare
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
340 m²
ID e produktit :
90398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ka dy dhoma ndejes 4 dhoma gjumi 2 banjo bodrum garazh dhe 7 ari truall.
Shtepia eshte extra e mobiluar dhe e pershtatshme per banime.

Cmimi: 2500 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »