SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj banese me qira ne Dragodan
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
90482
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj banese dy dhomeshe me qira ne Dragodan. Banesa duhet te jete e mobiluar dhe e gatshme prej dates 20 korrik.
Jemi nje qift me nje femije.
Te interesuarit te me kontaktojne ne email ose ne telefon.
Informata rreth publikuesit
Gent
Prishtinë
049 202 257
Dragodan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »