SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa te rruga Gustav Meyer te parku i qytetit
Çmimi :
€59,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
90582
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES BANESEN NE RRUGEN GUSTAV MEYER TE PARKU I QYTETIT (SLOVENIA SPORT) BANESA ESHTE NE KATIN E 4 72 m2 POSEDON 2 DHOMA GJUMI SALLON KUZHIN BANJO DHE NJE BALLKON ESHTE E MOBILUAR ESHTE E LSHUAR ME QERA BANESA ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT PO ASHTU TE GJITHA MOBILET JAN SHUM TE RUAJTURA PRESIM THIRRJEN TUAJ.
ÇMIMI: €820,- per m2
0031686164121 VIBER HOLAND.
044 175 802 VIBER KOSOVE.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »