SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 115m2 mbrapa HOTEL SIRIUS rr.Tringe Smajli
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:53
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
90721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 115m2 mbrapa HOTEL "SIRIUS" rr.Tringe Smajli.
Banesa eshte ne katin e shtate, ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo dhe terase.
Banesa eshte ndertim i ri ka hyrjen e mire me lift ne funksion, ka edhe garazhe.
Çmimi eshte 950euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Tringë Smajli [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »