SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 91 m2 ne Skenderaj ne Sheshin ADEM JASHARI
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
91 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
90727
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne katin e II banim (ne katin e V) ne Skenderaj ne ndertesen afer shtepise se mallrave, nen restorantin ARBERI. Banesa ka 91 m2 e gatshme per banim, me sallon e kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridorin, banjon, dhe ballkonin me dalje nga salloni dhe nga dhoma e gjumit. Ujin e siguruar 24 ore.

Per me shume informata mund te kontaktoni ne nr.044 ose 049 22 87 36
Informata rreth publikuesit
Genci
Mitrovicë
049228736
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »