SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten troje ne Drenas perballe autoelektricistit te Ismeti
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '15
Madhësia :
50000 m²
ID e produktit :
90729
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten troje nga 5 ari e me shume, ne Drenas perballe autoeletricistit Toli Te Ismeti ne Drenas. trojet jane te legalizuara dhe e kane afer te gjithe infrastrukturen, rrugen e asfaltuar, rryme, uje, kanalizim, telefon.

Per me shume informata, mund te kontaktoni ne: 044 ose 049 22 87 36
Informata rreth publikuesit
Genci
Mitrovicë
049228736
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »