SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Fushe Kosove (Kodi 129)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Parking Privat
ID e produktit :
90741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti Shpk ka ne shitje banesen ne Fushe kosove Rr. Dardania te objekti kuq banesa eshte me siperfaqe prej 64m2 banesa eshte ne katin e 6 ka lift,banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme,po ashtu banesa ka 24 ore rrym, uje.wifi etj.Qmimi 29.000euro [i diskutushem]Banesa posedon kete renditje:Sallon me kuzhine-Dhome Gjumi-Banjo-Shpajz-TerrasPer ma shum informata mudn te na kontaktoni ne keta nr\n
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email\njeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »