SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Breg Diell (Kodi 151)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
90745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Banese ne Breg Diellit. te banesat e hinta,saksisht te blloku i 5,Banesa eshte ne katin 4 me siperfaqe 60m2,Banesa eshte rinovu,eshte e pa mobilume,ka nxemje qendrore,internet,kanalizim,uje dhe rryme 24ore,Banesa gjendet ne nje vend mjaft te qete,ka afer shkollen,ka park,etj.per ma shume mund te shini ne foto.

banesa posedon kete renditje:

1 Kuzhine
1 Sallon
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Terras

Qmimi sipas marrveshjes

Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta nr:
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose e-mail : jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim.!

Agjensioni JETI SHPK
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »