SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 69m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
90779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Fushe Kosove ne katin e par ,eshte 69 metra katror ,ka 2 dhoma ,kuzhinen sallonin dhe nje banjo si dhe nje ballkon ,Banesa gjendet ne objektin ACL perball shkolles Daut Bugujevci dhe objektit te shendetsis familjare...numri kontaktues 044237513
Informata rreth publikuesit
Leutrim
Fushë Kosovë
Adresa Rruga e Pejes ,objekti ACL [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »