SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qera Banesa rruges per Germi 200euro (Kodi 153)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:00
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
90836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti Shpk.leshon me qera Banesen rruges per Gremi,perball shkolles fillore Gjergj Fishta,esht ne katin 3,esht ne gjendje te rregullt,dhe mund te shfryzohet per banim te menihershem.
Banesa ka ket Renditje

1Sallon
1Kuzhin
1Dhom Gjumi
1Banjo
1Terrsa

Preferohet per Familjar ose te Punsuar
per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email
jeti-shpk@hotmail.com

Per me shum postime mund te klikoni ne linkun
www.jeti  shpk.com ose ne fb.. jeti shpk
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »