SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka ne Slivove(Kodi 210/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
ID e produktit :
90841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensionin '' Jeti '' sh.p.k ka ne shitje 2hektar e 40ari. Toka eshte ne nje vend te pershtatshem dhe rruga eshte e asfaltuar ne te dy anet.Toka mund te perdoret per ndertim te ndonje shtepi apo ndonje objekt tjeter.

Qmimi me marrveshje

Agjensioni Jeti Shpk ka Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr:
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne e-mail : jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »