SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '15
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
90874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa dy-dhomëshe në qendër të Prishtinës (tek sheshi Zahir Pajaziti). Banesa ka dhomën e qëndrimit ditorë, dhomën e fjetjes, kuzhinën e shfrytëzueshme, banjon, koridorin, si dhe ballkonin. Ka sipërqafe prej rreth 57.5 m2 bruto (rreth 55 m2 neto të shfrytëzueshme me ballkon) . Gjendet në katin e tretë në ndertesë pesë-katëshe (ndertim i vjeter). Parkingu rrugorë gjendet përreth objektit.

Sipas nevojës, shitet e mobiluar apo e pa-mobiluar, perderisa posedon potencial per transformim të ndryshëm të hapsirës së mbrendshme.
Informata rreth publikuesit
Islam
Prishtinë
049178567
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »