SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA ME QIRA NE EMSHIR
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
90884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESA ME QIRA NE EMSHIR TE FSK-JA -EXDC
Përshkrim i sendit:
LESHOHET BANESA ME QIRA NE EMSHIR TE FSK-JA -EXDC
BANESA GJINDET NE KATIN E 1 DHE POSEDON

1 SALLON KUZHINE
1 DHOME GJUMI
1 KORIDOR
1 BANJO
1 BALLKON

044/ 300-072 ,
Viber +386(49)/139-136.GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

AGJENSIONI DRENI PRISHTINE
Çmimi:
250 €
Informata rreth publikuesit
endriitii
KALABRI [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »